ПОДІЇ
Текст
АНОНС
Текст
АНОНС
Текст
АНОНС
Анонсуємо проведення Шеф-Адміністратором Неурядова Судова Адміністрація одноденного семінара-естафети для майбутніх адміністраторів та адміністраторів-консультантів франчайзі Першого Приватного Палацу Правосуддя.
Подія, яка торкнеться 4-х із 5-ти континентів, відбудеться 17 лютого і буде першим і єдиним семінаром для перспективних шеф-лекторів (практиків і ще раз практиків!) дистанційного судочинства і дистанційного досудового розслідування.
Спеціальні гості в режимі онлайн - неочікувані учасники проваджень, які дадуть своє бачення надсучасного тренду правозастосування - дистанційного судового провадження.
Слідкуйте за подіями на сайті privatepalaceofjustice.com, щоб дізнатися першими про ексклюзивні vip-лекції семінару!
Анонс
Офіс Неурядової Судової Адміністрації (НУСА) повідомляє про відкриття Зали Засідань франчайзі у місті Лондон, Велика Британія. Повноцінна робота і надання відповідних послуг для зацікавлених осіб розпочнеться зразу ж після 17 лютого, коли буде прийнято рішення про надання абриль-ідентифікатора в системі НУСА та буде пройдено сертифікацію Адміністратора та адміністраторів- консультантів Першого Приватного Палацу Правосуддя
Неурядова Судова Адміністрація інформує:
Made on
Tilda